Natuke lähemalt mõnest tootesarjast, mida me pakume:

EL-Baraka

El-Baraka tehas on üks suurimaid looduslike õlide tootjaid Egiptuses. Tooted tervise ja ilu heaks on valmistatud puhtast loodusest korjatud toorainest: eeterlikud õlid, vürtsid, õie- ja taimeteed ning palju muud. El-Baraka tehases toodetakse õlisid alates 2002 aastast ja sellest ajast alates on need rafineerimata kõrgkvaliteetsed taimeõlid võitnud klientide usalduse ning tunnustuse. Kõik El-Baraka tehases toodetud õlid on külmpressitud, mis võimaldab säilitada kõik vitamiinid ja muud toote kasulikud omadused. Valmis toode ei sisalda GMO-d. Kõik El-Baraka õlid vastavad kõrgeimatele standarditele ja nõuetele. Looduslike õlide kvaliteedi määrab suuresti tooraine, millest õli on toodetud.

Enamik El-Baraka õlidest on tehtud seemnetest, mis on kasvatatud Bio ja Organik sertifitseeritud istandustes, mis kinnitab kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku toorainet. El-Baraka tooted sisaldavad rohkem kui 30-et taime ja erinevate taimede eeterlikke õlisid. EL-BARAKA looduslikud õlid – Parim loodusele, parim Sinule!

  

Tervaskanto

Tervaskanto toodab salve, šampoone ja tervist tugevdavaid tooteid vanade traditsioonide ja retseptide järgi, puhtast männitõrvast ja kuusevaigust. Tervaskanto on Soomes neid usaldusväärseid ja häid tooteid tootnud juba 15 aastat.

Müügil veel kookosrasv ja - suhkur, samuti Himaalaja soolatooted. Kogu tootevalikuga saate tutvuda lehel: www.tervisetoode.ee

Kogu sealset tootevalikut on samade hindadega võimalik tellida ka meie käest.

 

Mirrast

Kaubamärk Mirra asutati uue aastatuhande piiril 16. oktoobril 1996. a. Täna on ta üks kaasaegse Venemaa kosmeetikatoodete turuliidreid: iga kuu ostab Mirra Luxe tooteid ligikaudu 500 000 inimest. Mirra tootevalikusse kuulub üle 100 nimetuse 25 erinevas liinis ja tema koostisega on esindatud täielik ning universaalne kosmeetiliste hooldusvahendite spekter. Peamine Mirra suunitlus on – naha ja kogu organismi kaitsejõudude taastamine, ilu ja tervise säilitamine, vananemise pidurdamine. Mirra kosmeetika tootmine põhineb vaid looduslike koostisosade kasutamisel – kõrgekvaliteedilised eeterlikud õlid, taimsed ekstraktid, meresaadused. MIRRA on loomisest peale pidanud võtmeküsimuseks teadusuuringuid ja suunab jätkuvalt sellesse valdkonda olulise osa oma ressurssidest.

Ettevõtte teaduslaborid asuvad Moskva oblastis Obolenski linnas Rakendusliku Mikrobioloogia Keskuse juures, mis on üks riigi juhtivatest teadusasutustest biotehnoloogia, mikrobioloogia ja viroloogia valdkonnas. Just siinsed teadlased moodustavad täna koos kosmetoloogidega ettevõtte tuumiku. Unikaalne tehnoloogia võimaldab toota ülipeent kreemiemulsiooni, mille osakeste mõõtmed on väiksemad kui 0,05–0,1 mikronit. Selle tehnoloogia alusel toodetud kreemidel on nn transdermaalsete palsamite omadused, s.t aktiivained suudavad mõjutada naha süvakihte, toimides seal vahetult rakkudele ning jõuda veresoontesse, mõjutades vere kaudu siseorganite seisundit. Tootmises kasutatav külmemulgeerimismeetod välistab toote termilise töötlemise, mis võimaldab säilitada emulsiooni viidud väärtuslike ainete kõik kasulikud omadused.

Eksperimentaalseeria valmides toimub põhjalik eelkontroll: tootenäidiseid uuritakse mikrobioloogilisest, kliinilisest ja toksikoloogilisest seisukohast. Lisaks määratakse kindlaks organoleptilised ja keemilis-füüsikalised näitajad, mis peavad vastama selle tüübi toodete riiklikele standarditele. Kõik toidulisandid, kosmeetika-, parfümeeria- ja muud tooted kuuluvad kohustuslikule sertifitseerimisele – 2002. a omistati kompaniile ELi kvaliteedistandardi ISO-9001:2000 sertifikaat. 

MIRRA tervisekosmeetika ei sisalda antibiootikume, tsütostaatikuid, hormoone ja muid farmakoloogilisi preparaate, mis avaldavad organismile tuntavat ent kaugeltki mitte kahjutut mõju. Mainitud ained on kasutusel dermatoloogia ja teiste meditsiinivaldkondade probleemide korral – tõsised nahavigastused, kaugelearenenud patoloogilised protsessid, pärilikud ja kaasasündinud patoloogiad.