Rohkem kui massaaž, juhib seda protsessi iidne ALOHA VAIM ja tarkus, tervendades ja inspireerides, avamaks oma tõelist potentsiaali. See on kogemus, mis uputab enda alla meele, kasutades selleks liikumist, hingamist, rütmi ja fokusseeritud pikki ja voolavaid liigutusi mööda keha üles, alla ja ümber keha. Lomi Lomi Nui massaaž algab alati sellega, et tehakse taotlus spetsiaalselt inimese tervendamiseks ja tema tervise heaks. Käsi, küünarnukke ja küünarvart kasutatakse dünaamiliste, sügavate liigutuste tegemiseks, mis matkivad ookeanivee mõõna, tõusu ja voolamist.

Lomi Lomi on ebatavaline massaaž, mille juured on Havail. Massaaž baseerub traditsioonide kohaselt Huna filosoofial, mille õpetuse kohaselt ringleb maailmas eluandev energia 'mana'. Iidsetel aegadel tegid massaaži kahuunid - preestrid ja müstilise tarkuse ning tervendusmeetodi valvurid. Nad ühendasid massaaži tantsimisega ümber kivialtari. Rituaali tehti tavaliselt väljavalitutele - kogukonna autoriteetsetele isikutele. Massaaž kestis mitu tundi, isegi päevi ja samal ajal kõlasid tervendavad hümnid. 'Lomi' on Havailt pärit nimetus, mis tõlgituna tähendabki massaaži.

Otseselt tõlgituna tähendab see vajutama, aga ka lööma - 'rahuloleva kassi pehme puudutus'. Kahekordne 'lomi' kasutus annab sellele mitmekordse jõu ja näitab massaaži erilisust. Lomi-lomi annab sulle õndsa ja rahuloleva tunde. Massaaži tehakse tervele füüsilisele kehale ja ka seda ümbritsevale energeetilisele kehale. Tehes massaaži tantsitakse patsiendi ümber väga harmooniliselt ja graatsiliselt, kogu protsess on lihtsalt imeline :)

Lomi Lomi Nui massaaži kasulikkus

Lomi-Lomi Nui bioenergeetiline massaaž hõlmab endas palju erinevaid tervendustehnikaid, nagu lõdvestav massaaž, akupunktuur, refleksoloogia, bioteraapia, reiki. Massööri ülesandeks on ka mõjutada patsiendi meelt positiivselt. Lomi- lomi töötab väga erinevatel inimelu tasanditel. Füüsilisel tasandil stimuleerib ta vereringet, seedimist, luustikku ja kuse-suguelundkonda. Krooniliste haigustega inimesed saavad, tänu massaažile, jagu oma valudest. Tehes massaaži süstemaatiliselt, võib see täielikult taastada inimese tervise.

Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil patsiendi mentaalsust. Vabastades stressi tõttu põhjustatud pinget patsiendi lihastest, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest. Vabastatud energia suunatakse edasi uutel viisidel ning uued positiivsed mustrid luuakse meie alateadlikus meeleosas. Lomi lomi püüab vanu mustreid uuendada. Me jõuame oma tõelise olemuseni. Probleemid ja erinevad olukorrad, mis varem tundusid keerulised ja raskesti talutavad, muutuvad kergemini lahendatavateks ja mõne aja pärast nad enam ei põhjusta meile stressi ega ärritust. Me saavutame rahu ja loomuliku tasakaalu koos optimismi, rõõmu ja tegutsemisvalmidusega.
Lomi Lomi Nui:
*Lõdvestab ja vähendab stressi, loob elurõõmu ja aitab iseennast aktsepteerida just sellisena, nagu me oleme
*Leevendab valu, vabastab toksiinidest, vähendab tselluliiti ja keharasva
*Tasakaalustab organeid ja näärmeid harmoniseerides energiakeskusi
*Tugevdab immuunsussüsteemi
*Seda rakendatakse nii füüsilise keha, kui seda ümbritseva energeetilise keha puhul
*Ta kohandub patsiendi loomulikele vajadustele
*Tõstab teadlikkust
*Vabastab blokeeritud ja allasurutud tundeid

 

ON ÜLDMASSAAŽ! Orienteeruv ajakulu 2 tundi.

 

Hind 50€

 

Massaaži teeb Eda ( tel. 52 92 231 või 46 312 82)