Mis on biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteem?

Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteem® (BBTRS®) on uus lähenemine kehale orienteeritud tervendamises. See põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise ja tantsuga, spetsiaalsete puudutuste- ja kehatöö tehnikatega, keha tuuma pinge vabastamise harjutustega, õrnal emotsioonide vabastamise ja meditatsiooni praktikate oskusliku kombineerimisega.

Biodynamic Breath & Trauma Release System® on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest lähenemisest pehmetele kudedele ja Peter Levine trauma tervendamise mudelitest. Süsteem baseerub kehasse ja mõttemustritesse kinni jäänud pingekollete tuvastamisel. Treening on loodud selleks, et murda läbi keha erinevatest kaitsekihtidest ning vabastada mentaalne, füüsiline ja emotsionaalne pinge nii kehast kui meelest. Selle tulemusena aitab BBTRS vähendada ja puhastada meie sügavaid primaarseid, religiooni ja ühiskonnaga seotud uskumusi. BBTRS võimaldab meil kogeda kõiki inimestele omaseid tundeid ja emotsioone, avardades samal ajal võimekust toetada ja omaks võtta eluenergia vaba liikumist.

Biodynamic Breath & Trauma Release System® võimaldab meil kogeda vabalt kõiki neid tundeid ja emotsioone, mis inimese ellu kuuluvad. Meie oskus ja valmisolek lubada energial kehas vabalt voolata, suureneb ning võimaldab tervenemist kuni raku tasandini välja. Selgroog vabaneb kroonilistest närvisüsteemi salvestunud pingetest.

Kõige selle tulemusena muutume igapäevaelus rohkem kohalolevateks, teadlikumateks ja kaastundlikumateks. Laseme lahti negatiivsest minapildist, kroonilistest pingetest ja füüsilisest valust. Teadlikult ja õrnalt avanedes liigume emotsionaalsesse vabadusse, taasavastame sujuva, graatsilise liikumise ning vaba hingamise, muutudes teadlikumateks ja rõõmsamateks olevusteks. Me avaneme iseenda ja teiste täielikule vastuvõtmisele, kogedes ja tähistades elu selle täielikkuses ning ilus.

Sessiooni viib läbi hingamisterapeud Rita Sülla – tel 53 444 753

Sessiooni orienteeruv aeg umbes 2 tundi.

Hind 30€